Ciolacu, despre schimbarea directorului Portului Constanţa: Era Portul Constanţa vreo oglindă, era totul ok? Eu îmi aduc aminte că am găsit un dezastru acolo!

16 august 2022
Redactia DTV
Publicitate
Preşedintele PSD, Marcel Ciolacu, a declarat că schimbarea directorului Portului Constanţa nu este una politică, fiind vorba de expirarea unui mandat.
Ciolacu a precizat că îşi aminteşte că a fost de două ori în Portul Constanţa cu ministrul Transporturilor.
”Îmi aduc aminte că şi prim-ministrul a fost în Portul Constanţa şi de nenumărate ori, a fost domnul ministru al Transporturilor, pentru că ne-a găsit nepregătiţi acea zonă şi categoric, lucrurile nu funcţionează, cel puţin când am fost eu cu ministrul, nu funcţionau cum ne-am fi dorit să funcţioneze lucrurile în Portul Constanţa. Era Portul Constanţa o oglindă, era totul ok, eu îmi aduc aminte că am găsit un dezastru acolo, despre ce vorbim aici?”, a comentat Ciolacu.
Publicitate
Eveniment
Social
Externe
Sănătate
Educație
-O-școală-din-Constanța-va-fi-modernizată!-A-fost-semnat-contractul-de-execuție-(1).jpeg)
Școala Gimnazială nr. 37 din Constanța va fi modernizată: contractul de execuție a fost semnat
_1024x768.jpg)
Ziua Porților Deschise la Gruparea Mobilă Constanța

Unde preferă românii să petreaca 1 Mai? Munte, mare sau Delta Dunării
Cum s-au descurcat elevii constănțeni la simularea Evaluării Naționale
Ce spune poliția despre accidentul de la Institutul de Marină
Fevronia Ciortan, meșter popular, susține demonstrații de încondeiere la Constanța
Vrei să înveți în America? Aplică pentru bursa FLEX 2026-2027
Mai multe
URMĂREȘTE


DESPRE GRIJILE VIEȚII


DE LA MOARTE LA VIAȚĂ


IUBIREA CARE UCIDE


APOSTOLIA MILENIULUI III


PUTEREA CRUCII


URMAREA LUI HRISTOS

