Ana Aida, soţia handbalistului Javier Humet, va fi înmormântată la Constanţa. ''A lăsat în urmă 3 copii și un soț care nu o să o uite niciodată''

Soţia handbalistului Javier Humet, care a decedat tragic în urma unui accident vascular cerebral, va fi înmormântată miercuri, la Constanţa. Colegii de echipă ai lui Humet, de la Dinamo, vor participa la ceremonie între două partide din Cupa României.
Dinamo Bucureşti a anunţat, luni seară, că va participa la înmormântarea soţiei lui Javier Humet.
”Săptămână grea pentru campionii noştri! Marţi, debut în Cupa României, direct în turul 2, cu CSM Focşani. Miercuri, toată echipa va merge la Constanţa, pentru a fi alături de Javier Humet, la înmormântarea soţiei sale. Joi, turul 3 în Cupa României. Pornim favoriţi cu Focşani şi e normal să ne facem calcule pentru mai departe: cel mai probabil vom da piept cu CSM Bucureşti. Sâmbătă şi duminică: semifinala şi finala Cuper României! Ultimul bal înainte de vacanţă!”, a transmis Dinamo Bucureşti.
Ana Aida Humet a decedat în urma unui accident vascular cerebral, suferit în 9 mai, chiar în noaptea de după câştigarea titlului de către Dinamo.
Eveniment
Social
Externe
Sănătate
Educație

Activități preventive pentru sărbători în siguranță
.jpg)
Autoritățile constănțene colaborează pentru introducerea Trenului Metropolitan
_1024x768.jpg)
CONSTANȚA. Sprijin pentru persoanele vulnerabile
Aditivii „îndulcesc” cozonacul: peste 20 de sortimente cu rețete îndoielnice în magazinele mari
Trafic fluidizat în zona Cimitirului Central
Spitalul „Sf. Apostol Andrei” Constanța funcționează normal în perioada sărbătorilor pascale
Se oprește apa în localitățile Hârșova și Ciobanu
Mai multe


DESPRE GRIJILE VIEȚII


DE LA MOARTE LA VIAȚĂ


IUBIREA CARE UCIDE


APOSTOLIA MILENIULUI III


PUTEREA CRUCII


URMAREA LUI HRISTOS

